Augustów | Garmin Iron Triathlon
Garmin Iron Triathlon Augustów

DO STARTU POZOSTAŁO:

Zawody już się odbyły!

Augustów zadebiutował na triathlonowej mapie Polski w 2016 roku i od samego początku swoimi pięknymi trasami zdobył serca wielu triathlonistów! W roku 2018 dołączy do cyklu Garmin Iron Triathlon jako siódma lokalizacja i to właśnie w tym turystycznym mieście odbędzie się wielki finał serii! Zawody odbędą się 25 sierpnia 2018 roku.

Do wyboru dwa dystanse: 1/4 IM oraz 1/8 IM. Na każdym dystansie będzie można również wystartować w trzyosobowej sztafecie, w której jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie. Tego samego dnia zostaną rozegrane zawody dla dzieci i młodzieży Garmin Kids.

Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik zaprasza na zawody:

burmistrz augustowa

 

Już samo uprawianie sportu to fantastyczna propozycja na spędzanie wolnego czasu, ale aktywność w otoczeniu augustowskich lasów i jezior to atrakcja na najwyższym poziomie.

Augustowska trasa spełni oczekiwania najbardziej wymagających zawodników, po pierwsze będzie dobrze przygotowana, z niezbędnym zapleczem, po drugie malownicza, wkomponowana w nieskazitelną przyrodę, z pewnością zachwyci wszystkich uczestników. To będzie zaszczyt i przyjemność gościć w sierpniu uczestników finałowego etapu Garmin Iron Triathlon. Zapraszamy do Augustowa!

 

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2014-2018 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl