Licencje | Garmin Iron Triathlon

Licencje Garmin Iron Triathlon Nieporęt

Podczas zawodów Garmin Iron Triathlon 2019 obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu (na wszystkich dystansach). Licencje obowiązują wszystkich zawodników startujących indywidualnie, poza zawodnikami startującymi w sztafetach.

Regulaminem przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczych Polskiego Związku Triathlonu znajduje się TUTAJ.

Licencja może być roczna lub jednorazowa.

W biurze zawodów każdy zawodnik ma obowiązek okazać ważną licencję. Jeśli dysponujesz licencją w aplikacji, wystarczy, że okażesz ekran z widoczną licencją, aby to zrobić logujesz się do aplikacji PZTri, wybierasz „Twoje Licencje” i odpowiednią pozycję, ekran z widoczną licencją jest potwierdzeniem do wydania pakietu przez biuro zawodów. Jeżeli posiadasz licencję roczną w formie karty, przy odbiorze pakietu prosimy o okazanie tej karty.

W przypadku, gdy nie posiadasz aplikacji, ani licencji rocznej, licencję jednorazową wyrobisz na stoisku PZTri w okolicy biura zawodów. Podczas wyrabiania licencji prosimy o podpisanie oświadczenia oraz uiszczenie opłaty jednorazowej (gotówką bądź kartą płatniczą) i otrzymasz licencję jednorazową w formie karty, z którą prosimy odebrać pakiet startowy. Koszt licencji jednorazowej to 20 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące systemu licencyjnego znajdują się na stronie Polskiego Związku Triathlonu >>> TUTAJ.

licencje pztri

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2014-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl