Stężyca | Garmin Iron Triathlon
Garmin Iron Triathlon Stężyca

DO STARTU POZOSTAŁO:

Zawody już się odbyły!

Stężyca to gmina położona na Kaszubach, która już 1 lipca 2018 roku przywita setki triathlonistów! Niezwykle dziewicze tereny, urokliwe trasy, piękne krajobrazy, doskonałe drogi, a także bliskość natury, to tylko niektóre zalety tego etapu cyklu Garmin Iron Triathlon 2018. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się z dwoma dystansami: 1/4 IM oraz 1/8 IM. Na obu dystansach będzie można wystartować w sztafetach triathlonowych. W Stężycy zostaną rozegrane Firmowe Mistrzostwa Sztafet

Imprezą towarzyszącą będą tradycyjnie zawody biegowe dla dzieci – Garmin Kids. 

Stężyca, to gmina w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, leżąca między Jeziorem Raduńskim Górnym, a Jeziorem Stężyckim na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejscem do aktywnego spędzania czasu.

Wójt Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski zaprasza na zawody:

tomasz brzoskowski

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Garmin Iron Triathlon Stężyca ze względu na niepowtarzalny klimat zawodów jaki staramy się stwarzać razem z firma Labosport. Piękno Szwajcarii Kaszubskiej stoi przed Państwem na wyciągniecie ręki. Czyste powietrze i krystaliczna woda,to tylko nieliczne atuty tego miejsca. Stężyca to dynamicznie rozwijająca się Gmina, która stwarza dla odwiedzających z roku na rok coraz więcej możliwości. Dlatego, Drogi Triathlonisto wystartuj  właśnie w Stężycy 1 lipca 2018 roku. 

A tak było w Stężycy w 2017:

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2014-2018 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl