Licencje Garmin Iron Triathlon Chodzież

Podczas zawodów Garmin Iron Triathlon 2020 obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu (na wszystkich dystansach). Licencje obowiązują wszystkich zawodników startujących indywidualnie, poza zawodnikami startującymi w sztafetach.

Regulaminem przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczych Polskiego Związku Triathlonu znajduje się TUTAJ.

Licencja może być roczna lub jednorazowa.

W biurze zawodów każdy zawodnik ma obowiązek okazać ważną licencję. Jeśli dysponujesz licencją w aplikacji, wystarczy, że okażesz ekran z widoczną licencją, aby to zrobić logujesz się do aplikacji PZTri, wybierasz „Twoje Licencje” i odpowiednią pozycję, ekran z widoczną licencją jest potwierdzeniem do wydania pakietu przez biuro zawodów. Jeżeli posiadasz licencję roczną w formie karty, przy odbiorze pakietu prosimy o okazanie tej karty.

W przypadku, gdy nie posiadasz aplikacji, ani licencji rocznej, licencję jednorazową wyrobisz na stoisku PZTri w okolicy biura zawodów. Podczas wyrabiania licencji jednorazowej niezbędne jest podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia oraz uiszczenie opłaty jednorazowej (gotówką bądź kartą płatniczą) i otrzymasz licencję jednorazową w formie karty, z którą prosimy odebrać pakiet startowy. Koszt licencji jednorazowej to 20 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące systemu licencyjnego znajdują się na stronie Polskiego Związku Triathlonu >>> TUTAJ.

licencje pztri