Garmin Iron Triathlon Piaseczno

DO STARTU POZOSTAŁO:

Zawody już się odbyły!

Zmiana dotychczasowego terminu imprezy w Piasecznie jest podyktowana jej rozłożeniem na dwa dni. W 2018 roku zawody odbędą się w dniach 14-15.07.2018 (w sobotę start 1/8 IM, a w niedzielę 1/4 IM). Garmin Iron Triathlon jest najstarszym, a zarazem najpopularniejszym tego typu cyklem w Polsce. Mimo to, impreza stale się rozwija, a organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zawodników. Podczas niektórych etapów pojawią się dodatkowe klasyfikacje, a w innych miejscach zawody będą rozbudowane i rozłożone na dwa dni. W Piasecznie rozegrane zostaną także zawody dla dzieci i młodzieży Garmin Kids.

Znaczny wzrost zainteresowania sportem wśród mieszkańców Piaseczna spowodował, że Miasto i Gmina postanowiła urozmaicić ofertę sportową poprzez organizację triathlonu w tej miejscowości.

Start do części pływackiej odbędzie się w sztucznym zalewie, który znajduje się na terenie rekreacyjnym „Górki Szymona”, a strefa zmian zostanie zlokalizowana na Al. Brzóz.

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis zaprasza na zawody:

burmistrz piasecznaSzanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w Garmin Iron Triathlon, który po raz kolejny odbędzie się  w Piasecznie. Triathlon to doskonała okazja do sprawdzenia własnych możliwości, podczas sportowych zmagań, w wyjątkowo malowniczym zakątku naszej gminy, jakim są Górki Szymona.

Gmina Piaseczno chętnie wspiera wydarzenia promujące aktywność i zdrowy tryb życia, dlatego cieszę się, że entuzjaści sportu, będą mieli okazję zaprezentować się na naszym terenie. Tych z Państwa, którzy lubią obserwować sportową rywalizację, zachęcam do kibicowania.

 

A tak było w Piasecznie w 2017: