Biuro zawodów Garmin Iron Triathlon Ślesin

W zawodach Garmin Iron Triathlon Ślesin nie będzie klasycznego Biura Zawodów, w którym będzie można odebrać pakiet, czy zapisać się na zawody. Rejestracja przeprowadzona będzie przez system www.startlist.pl, a przygotowane pakiety startowe będą czekały na zawodników w strefie zmian.

Pakiet startowy odebrać można wyłącznie osobiście po wejściu do strefy zmian w godzinach wskazanych w regulaminie. Będzie on znajdował się przy stanowisku z numerem startowym zawodnika. Przed wejściem do strefy zmian należy przekazać sędziemu podpisaną kartę zawodnika, licencję PZTri oraz dokument tożsamości ze zdjęciem. Karta z numerem startowym zawiera oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach i starcie na własną odpowiedzialność. Będzie ją można wygenerować na pięć dni przed zawodami po zalogowaniu się na swoje konto w systemie zapisów na www.startlist.pl w zakładce “MÓJ PROFIL”.  Zawodnik bez wydrukowanej karty zawodnika nie będzie dopuszczony do startu.

Ponadto osoby niepełnoletnie mają obowiązek przedłożyć również podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Garmin Iron Triathlon Ślesin 2020.

ZGODA RODZICA – pobierz TUTAJ

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2014-2020 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl