Płock | Garmin Iron Triathlon
Garmin Iron Triathlon Płock

DO STARTU POZOSTAŁO:

Zawody już się odbyły!

W roku 2018 to właśnie w Płocku odbędzie się inauguracja cyklu Garmin Iron Triathlon 2018! Zawody w Płocku to przede wszystkim historyczny początek dystansu 1/2 IM w cyklu GIT. Zawody rozgrywane będą na trzech dystansach: 1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM! Na każdym z dystansów będzie można wystartować w trzyosobowej sztafecie triathlonowej. W Płocku rozegrane zostaną również zawody dla dzieci i młodzieży Garmin Kids.

Płock położony w centralnej Polsce ma doskonały dojazd do większych miast naszego kraju, co sprawia, że zawody triathlonowe w tej miejscowości mogą cieszyć się dużym powodzeniem. Odległość od Warszawy to 110 km, Poznania 230, Gdańska 270 km, Łodzi 115 km, Bydgoszczy 155 km.

płock

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski zaprasza na zawody:

prezydent płockaPłock stawia na sport. Amatorski, wyczynowy, rekreacyjny. Każdy. Lubimy rywalizować i przede wszystkim dobrze się bawić. A sport daje nam siłę, przyjemność i zastrzyk pozytywnej energii. 

Po raz drugi z wielką radością witamy w Płocku ludzi z żelaza. W tym roku u nas zaczynamy cykl Garmin Iron Triathlon i u nas odbędzie się pierwsza w jego historii połówka IM. Zawodnicy sprawdzą swoje siły na malowniczej i wymagającej trasie. Z pewnością uczestnicy zeszłorocznych zawodów pamiętają, legendarny już, podbieg pod blisko 50-metrową skarpę tuż po wyjściu z wody oraz kilka forsownych podjazdów na trasie kolarskiej. A także wspaniałą atmosferę i gorący doping mieszkańców, bo płockie zawody odbywają się w samym centrum miasta.

Czy jest lepsza rekomendacja, aby wystartować w płockim triathlonie? Najlepiej przekonać się… na mecie. 20 maja widzimy się w Płocku!

 

A tak było w Płocku w roku 2017:

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2014-2018 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl