Ślesin | Garmin Iron Triathlon
Garmin Iron Triathlon Piaseczno

IMPREZA ZAKOŃCZONA

Zawody już się odbyły!

Już 3 czerwca 2018 roku w Ślesinie odbędzie się drugi etap cyklu Garmin Iron Triathlon. Zawody w tej miejscowości są niewątpliwie tradycją cyklu i odbędą się już po raz szósty! Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 1/4 IM oraz 1/8 IM. Nowością będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie również na 1/8 IM, co do tej pory możliwe było jedynie na ćwiartce. Tego samego dnia zostaną rozegrane zawody dla dzieci i młodzieży Garmin Kids.

Ślesin leży w centralnej części kraju tuż obok Konina, a dojazd z największych polskich miast nie sprawi zawodnikom najmniejszego problemu.

Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Mariusz Zaborowski zaprasza na zawody:

burmistrz ślesinaW imieniu wszystkich mieszkańców Gminy Ślesin, serdecznie zapraszam zawodników oraz kibiców do wzięcia udziału w imprezie „ Garmin Iron Triathlon – Ślesin 2018”. To już szósta edycja tej imprezy na naszym terenie. Świadczy to z jednej strony o tym, że firma Labosport nam zaufała a zawodnicy nas zaakceptowali. Z drugiej zaś strony świadczy to o tym jak bardzo zależy nam aby Ślesin kojarzony był z czynnym wypoczynkiem i profesjonalnymi imprezami sportowymi.

Zachęcam wszystkich aby zaplanowali u nas dłuższy pobyt, gdyż Ślesin oferuje zarówno zawodnikom jak i ich rodzinom szeroką ofertę spędzania wolnego czasu. Lokalizacja w centrum Polski, doskonały dojazd oraz urokliwe położenie wśród lasów i jezior to gwarancja udanego wypoczynku.

A tak było w Ślesinie w 2017:

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2014-2018 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl